ForumBekcak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WOLFTEAM BÖLÜM KURALLARI

Sabit <b> WOLFTEAM BÖLÜM KURALLARI

Mesaj tarafından Pr''eSTiNG! Ptsi Haz. 10, 2013 12:02 pm

İlk Olarak Değinmek İstediğim Şey Son Günlerde Promo Kod Paylaşanlar Tamam Paylaşabilirsiniz Ama Vermeyen Ve Teşekkür Karşılığı Vermek İsteyenleri Uyarmama Rahmen Bu Devam Ediyor Lütfen Bunun Yasak Olduğunu Bilin

1-
Wolfteam Hileler Bölümü Açıldığından Beri Wolf Team Bölümünün %80'i Bu Kategoriye Alışamadı.Arkadaşlar Bu Bölüm Boşuna Açılmadı.Wolf Team Bölümünde

Duyurular Vs. Paylaşılmaktadır Yada Genel Bilgiler Fakat Siz Wolf Team Bölümünü Hileler İle Kapatıyorsunuz.

2- Daha Önce Açılmış Konuları Lütfen Bir daha Açmayınız.Arkadaşlar Açılan Konular Yeterince Açıksa Bir daha O konuyu Açmanın Lüzumu Yok Lütfen Açmayınız.Eğer Birde Bunu Deneme Moderatör Olmak İçin Yapıyorsanız Hiç Yapmayın.Bu Tarz Konuların Taşınma Gibi Bir Yetkisi de Yok Zaten Bu Konuları Direk Kapatırım Eğer Sorun Çıkartırsanız da Linkini Veririm.Lütfen Bile Bile Açılmış konuları Açmayınız . 2 Kez Uyarırım 3.De Bildiririm

3- Gereksiz Konular Lütfen Açmayınız.Arkadaşlar Gereksiz Konular Açarsanız Forum Çöplük Gibi Olur Sonra Ben Bu Konuları Kapatırım Tüm Konular Kapalı Görmek Hiç Hoş Görünmüyor.2 Kelimelik Konular Açmayınız Mesela Bana Hile Verirmisiniz Diye Konu Açarsanız Veya Lütfen Yardım Edin Diye Konu Açarsanız Kapatırım.Çünkü Çok Gereksiz Konular Bunlar Yardım Bölümü İçin Ayrı Bölüm Var Daha Neden Bu Bölüme Açıyorsunuz Konuyu.Hile Arıyorsanız Wolfteam Hileler Bölümünde Paylaşılıyor O Bölümde Bulabilirsiniz

4- Reklam Yapmak Yasaktır Asla Denemeyiniz Anında Banı Yer Oturursunuz.Lütfen Reklam Yapmayınız Beni Biliyorsunuz 24 Saatin 4 Saati en Az Forumdayım Genelliklede Reklam Olayları İle Hep Karşılaşıyorum.Anında Düzenleyip Konuyu Kapatıyorum.Zaten Reklam Yapan Adamlarda Bişey Kazanamıyorlar O adam Konuyu Açıyor Ben 5 Dakika İçinde Konuyu Kapatıyorum.Üyelerimiz Bilinçli üyeler Oldukları İÇin İstediginizi Yapın Size Kanmazlar.[Kendi Bölümüm Adına Konustum]

5- Lütfen Argo,Hakaret,Küfür Vb. Kelimler Kullanmayınız.Arkadaşlar Lütfen Küfür Ve Argo Kullanmayınız Wolfteam Bölümünde Çok Görülen Şeylerden Biride Bu.Arkadaşlar Cezaları Var Bunların Forum Kurallarından Bakabilirsiniz Ama Arkadaşlar Lütfen Küfür Etmeyiniz Sonra Çok Pişman Olursunuz.

Kuralları Okuduğunuz İçin Teşekkürler
Pr''eSTiNG!
Pr''eSTiNG!
WebMaster ve Genel Sorumlu
WebMaster ve Genel Sorumlu

http://qgezen.tr.gg

- Similar topics